Aktuální témata

Od koronavirové pandemie po výročí, sezónní trendy a vztahy.

Tinder, bašta povrchnosti

Je to super způsob, jak někoho poznat. • Je to eskort, který totálně degraduje ženy a dělá z nich štětky. • Jsou tam jen úchyláci, které zajímá Jenom sex. • Je to normální seznamka, mám jednu známou a ta se tam normálně seznámila s manželem… Pravda o Tinderu je asi někde mezi. A já to musím vědět.

Aktuální témata: Tinder a seznamky - Jana Uhlířová - redaktorka na volné noze
Časopis a web OL4U

Koronavirus: Vítejte v novém světě

Náš život se během korony dramaticky změnil a ještě se měnit bude. Možná to není důvod k panice: čelíme sice něčemu, co si nikdo neuměl představit, ale ukázalo se, že stejně rychle jako nebezpečí se dokáže šířit i naděje, humor, laskavost a láska. A té teď potřebujeme nejvíc. Hlavu (i v roušce) vzhůru.

Svět ženy, 5/2020

Výročí 100 let České republiky: Milá prababičko Boženko

Naše republika slavila 100 let a já jsem se na tohle výročí zkusila pro časopis Svět ženy podívat trochu jinak. Osobněji. Způsobem, který vás snad osloví víc než učebnice dějepisu. A možná se zamyslíte, co byste své prababičce o dnešní době řekli vy, kdybyste měli tu možnost…

Svět ženy, 2019

Seberozvoj: Teror pozitivismem

V poslední době patří mezi aktuální témata všudypřítomný seberozvoj & pozitivno. Je hezké snažit se brát věci s úsměvem a myslet pořád pozitivně. Jenže se můžeme dostat do situace, kdy pozitivita může být až toxická. Jak se téhle pasti vyhnout a proč je fajn občas nedělat vůbec nic?

Svět ženy 7/2019

Koronavirová pandemie: O mně, tobě a divné době

Ani mě se téma korona nevyhnulo. Stejně si ale myslím, že během výjimečného jara 2020 nešlo jen o návrat do domovů, i když ten byl nejmarkantnější. V posledních měsících šlo hlavně o návrat k sobě samým. Jen nám chvíli trvalo, než jsme na to přišli.

Svět ženy, 6/2020

Svět podle Jany: Zápisky singl holky

Randit po třicítce je jako valčík na minovém poli. O svoje zážitky, které bych někdy radši neměla, píšu každý měsíc pro časopis Svět ženy a velmi nepravidelně na blog dvetricitky.cz.

Aktuální témata: vztahy v době Covid 19 z pohledu redaktorky Jany Uhlířové
Svět ženy, každý měsíc, 2019-dosud


A jaké aktuální téma můžu zpracovat pro Vás?